start: end:
Sat 10/27/2017 - Sat 3/30/2018
Sat 1/13/2018 18:00
Thu 1/25/2018 18:00

(Miroslav Donutil - Cestou necestou)

Luna (Český Krumlov)

Sat 2/9/2018 - Tue 2/12/2018

Shrovetide

Český Krumlov

Tue 3/20/2018 18:00

(Hana Zagorová a Petr Rezek se skupinou Boom!band Jiřího Dvořáka)

Český Krumlov - castle and chateau (Český Krumlov)

Fri 5/25/2018 17:00

(4TET v Českém Krumlově - verze IV.)

Castle Riding School (Český Krumlov)

Fri 6/21/2018 - Sun 6/23/2018
Wed 6/27/2018 19:30 - 21:30
Thu 6/28/2018 19:30 - 21:30
Fri 6/29/2018 19:30 - 21:30
Sat 6/30/2018 19:30 - 21:30
Sun 7/1/2018 19:30 - 21:30
Tue 7/3/2018 19:30 - 21:30
Wed 7/4/2018 19:30 - 21:30
Thu 7/5/2018 19:30 - 21:30
Fri 7/6/2018 19:30 - 21:30
Sat 7/7/2018 19:30 - 21:30

Dekameron / Martin Glaser - Olga Šubrtová

Rotating amphitheatre (Český Krumlov)

Sun 7/22/2018 9:00

Jaroslav Tůma /Organ/

(Český Krumlov)

Tue 7/24/2018 17:30
Wed 7/25/2018 17:30

Wihan Quartet - Tribute to L. Janáček

Český Krumlov - castle and chateau (Český Krumlov)

Fri 7/27/2018 17:30
Sat 7/28/2018 18:30
Tue 7/31/2018 17:30

Francisextet

Český Krumlov - castle and chateau (Český Krumlov)

Tue 7/31/2018 19:00
Wed 8/1/2018 17:30

Pavel Steidl /guitar/

Český Krumlov - castle and chateau (Český Krumlov)

Thu 8/2/2018 17:00
Sat 8/4/2018 18:30
Sun 8/5/2018 9:00

Schola gregoriana pragensis

(Český Krumlov)

Tue 8/7/2018 17:30

Jiří Bárta /violoncello/

Český Krumlov - castle and chateau (Český Krumlov)

Wed 8/8/2018 17:30

Olga Šroubková /violin/, Suk Chamber Orchestra, Nikol Kraft /conductor/

Český Krumlov - castle and chateau (Český Krumlov)

Thu 8/9/2018 17:30

Concilium musicum Wien

Český Krumlov - castle and chateau (Český Krumlov)

Fri 8/10/2018 17:30
Sat 9/1/2018 14:00

The firebird and the fox Zorro

Rotating amphitheatre (Český Krumlov)

Fri 10/11/2018 - Sat 10/12/2018

Krumlov boating marathon

Český Krumlov

Sat 9/2/2016 - Sun 12/30/2017

Stories of Krumlov monasteries

(Český Krumlov)

Thu 4/12/2017 - Sun 1/27/2018

(Pavel Brázda: Retrospektiva)

Egon Schiele Art Centre (Český Krumlov)

Thu 4/12/2017 - Sun 12/30/2017

(Věra Nováková: Retrospektiva)

Egon Schiele Art Centre (Český Krumlov)

Wed 11/28/2017 - Fri 2/1/2018
Fri 11/30/2017 - Sun 12/30/2017
Fri 11/30/2017 - Sun 1/6/2018

(Unesco objektivem Libora Sváčka)

Kaplická (Český Krumlov)

Sat 12/16/2017 18:00
Sun 12/17/2017 13:00 - 17:00

(Rozdávání betlémského světla)

Regional museum in Český Krumlov (Český Krumlov)

Sun 12/17/2017 14:00 - 15:00

(Bratr František)

Town Theatre Český Krumlov (Český Krumlov)

Sat 12/16/2017 15:00 - 12:00
Sun 12/17/2017 15:00 - 12:00
Sun 12/17/2017 17:30

(Adventní barokní koncert)

(Český Krumlov)

Mon 12/18/2017 17:00 - 19:00
Tue 12/19/2017 15:00

(Vánoční vystoupení kroužků DDM)

Town Theatre Český Krumlov (Český Krumlov)

Wed 12/20/2017 15:00

(Vánoční autodráha)

House of Children and Youth (Český Krumlov)

Thu 12/21/2017 12:30 - 15:30

(Vánoční jarmark)

(Český Krumlov)

Sat 12/23/2017 15:15

(ŽIVÝ BETLÉM)

Český Krumlov - castle and chateau (Český Krumlov)

Mon 12/25/2017 16:00

(Kapka)

R. Gallery (Český Krumlov)

Tue 12/26/2017 18:30 - 20:00
Wed 12/27/2017 15:00 - 19:00

(Čertoviny)

Luna (Český Krumlov)

Fri 12/29/2017 17:00

(Vánoční koncert)

Prokyš Hall - Prelature (Český Krumlov)

Sat 12/30/2017 7:30 - 15:00
Sun 1/14/2018 18:30 - 21:00

(Skleněný zvěřinec)

Town Theatre Český Krumlov (Český Krumlov)

Fri 2/23/2018 15:00 - Sun 2/25/2018 17:00

(Přástky Český Krumlov)

(Český Krumlov)

Wed 2/28/2018 18:30 - 21:00

(Pardál)

Town Theatre Český Krumlov (Český Krumlov)

Wed 3/7/2018 18:30 - 21:00

(Jeff Baron – Návštěvy u pana Greena)

Town Theatre Český Krumlov (Český Krumlov)

Thu 3/28/2018 - Mon 4/1/2018

Easter in Český Krumlov

Český Krumlov

Tue 4/3/2018 17:30 - 20:00

(Můj nejlepší kamarád)

Town Theatre Český Krumlov (Český Krumlov)

Mon 5/7/2018 17:30 - 20:00

(Co takhle ke zpovědi)

Town Theatre Český Krumlov (Český Krumlov)

Sat 5/19/2018 17:30 - 20:00

(Obsluhoval jsem anglického krále)

Town Theatre Český Krumlov (Český Krumlov)

Thu 6/6/2018 - Sun 6/9/2018

Open air foto festival

Český Krumlov

Wed 6/6/2018 19:30 - 21:30
Thu 6/7/2018 19:30 - 21:30
Fri 6/8/2018 19:30 - 21:30
Sat 6/9/2018 19:30 - 21:30
Sun 6/10/2018 19:30 - 21:30
Tue 6/12/2018 19:30 - 21:30
Wed 6/13/2018 19:30 - 21:30
Thu 6/14/2018 19:30 - 21:30
Fri 6/15/2018 19:30 - 21:30
Sat 6/16/2018 19:30 - 21:30
Sun 6/17/2018 19:30 - 21:30
Tue 6/19/2018 19:30 - 21:30
Wed 6/20/2018 19:30 - 21:30
Thu 6/21/2018 19:30 - 21:30
Fri 6/22/2018 19:30 - 21:30
Sat 6/23/2018 19:30 - 21:30

(Dracula)

Rotating amphitheatre (Český Krumlov)

Tue 7/10/2018 19:30 - 21:50
Wed 7/11/2018 19:30 - 21:50
Thu 7/12/2018 19:30 - 21:50
Fri 7/13/2018 19:30 - 21:50
Sat 7/14/2018 19:30 - 21:50
Sun 7/15/2018 19:30 - 21:50

Rusalka

Rotating amphitheatre (Český Krumlov)

Fri 7/20/2018 19:00
Thu 7/26/2018 17:30

Gypsy devils

Castle Riding School (Český Krumlov)

Wed 7/18/2018 19:30 - 21:30
Thu 7/19/2018 19:30 - 21:30
Sat 7/21/2018 19:30 - 21:30
Sun 7/22/2018 19:30 - 21:30
Wed 7/25/2018 19:30 - 21:30
Thu 7/26/2018 19:30 - 21:30
Fri 7/27/2018 19:30 - 21:30
Sat 7/28/2018 19:30 - 21:30
Sun 7/29/2018 19:30 - 21:30

(Trubadúr)

Rotating amphitheatre (Český Krumlov)

Wed 8/1/2018 19:00 - 20:30
Thu 8/2/2018 19:00 - 20:30
Fri 8/3/2018 19:00 - 20:30
Sat 8/4/2018 19:00 - 20:30
Sun 8/5/2018 19:00 - 20:30

(Valmont)

Rotating amphitheatre (Český Krumlov)

Sat 8/11/2018 17:30
Wed 8/8/2018 19:00 - 21:00
Thu 8/9/2018 19:00 - 21:00
Fri 8/10/2018 19:00 - 21:00
Sat 8/11/2018 19:00 - 21:00

The cunning little vixen

Rotating amphitheatre (Český Krumlov)

Thu 8/15/2018 - Sat 8/17/2018

(Krajem pětilisté růže)

Český Krumlov

Tue 8/14/2018 18:30 - 20:15
Wed 8/15/2018 18:30 - 20:15
Thu 8/16/2018 18:30 - 20:15
Fri 8/17/2018 18:30 - 20:15
Sat 8/18/2018 18:30 - 20:15
Sun 8/19/2018 18:30 - 20:15
Tue 8/21/2018 18:30 - 20:15
Wed 8/22/2018 18:30 - 20:15
Thu 8/23/2018 18:30 - 20:15
Fri 8/24/2018 18:30 - 20:15
Sat 8/25/2018 18:30 - 20:15
Sun 8/26/2018 18:30 - 20:15
Tue 8/28/2018 18:30 - 20:15
Wed 8/29/2018 18:30 - 20:15
Thu 8/30/2018 18:30 - 20:15
Fri 8/31/2018 18:30 - 20:15
Sat 9/1/2018 18:30 - 20:15
Sun 9/2/2018 18:30 - 20:15

The hound of the Baskervilles

Rotating amphitheatre (Český Krumlov)

Fri 6/29/2018 14:00 - 15:30
Sat 6/30/2018 14:00 - 15:30
Sun 7/1/2018 14:00 - 15:30
Wed 7/4/2018 14:00 - 15:30
Thu 7/5/2018 14:00 - 15:30
Fri 7/6/2018 14:00 - 15:30
Sat 7/7/2018 14:00 - 15:30
Thu 8/16/2018 14:00 - 15:30
Fri 8/17/2018 14:00 - 15:30
Sat 8/18/2018 14:00 - 15:30
Sun 8/19/2018 14:00 - 15:30
Thu 8/30/2018 14:00 - 15:30
Fri 8/31/2018 14:00 - 15:30
Sun 9/2/2018 14:00 - 15:30
Thu 9/6/2018 18:00 - 19:30
Fri 9/7/2018 18:00 - 19:30
Sat 9/8/2018 18:00 - 19:30
Sun 9/9/2018 18:00 - 19:30

(Ztracený svět)

Rotating amphitheatre (Český Krumlov)

Fri 10/25/2018 - Fri 11/29/2018

Events

(Filmová výstava Anděl Páně 2)

(Český Krumlov)

Sat 10/27/2017 - Sat 3/30/2018

(Miroslav Donutil - Cestou necestou)

Luna (Český Krumlov)

Sat 1/13/2018 18:00
Thu 1/25/2018 18:00

Shrovetide

Český Krumlov

Sat 2/9/2018 - Tue 2/12/2018

(Hana Zagorová a Petr Rezek se skupinou Boom!band Jiřího Dvořáka)

Český Krumlov - castle and chateau (Český Krumlov)

Tue 3/20/2018 18:00

(4TET v Českém Krumlově - verze IV.)

Castle Riding School (Český Krumlov)

Fri 5/25/2018 17:00


Tip for a trip

Krumlov Mill - mill, museum and gallery

Krumlov Mill - mill, museum and gallery

The mill was already mentioned in the 14th century by Petr I of Rožmberk. Late Renaissance reconstruction...